Biuro rachunkowe dla firm w Szczecinie

Biuro rachunkowe dla małych i dużych firm, sp z o o
Aleksandra Zabraniak
ul. Łokietka 2/1, 71-245 Szczecin
tel. : +48 533 788 467

Zalety korzystania z usług biura rachunkowego?

Oferujemy profesjonalną obsługę księgową także dla spółek z o o w Szczecinie

W dzisiejszych czasach coraz więcej mówi się o możliwości samodzielnego prowadzenia księgowości czy rachunkowości w obrębie naszej działalności lub firmy. Dodatkowo pomocne okazują się wszystkie dostępne narzędzia zwłaszcza pod postacią programów do księgowości, jakie mają usprawnić realizowanie pewnych czynności lub zadań. Warto jednak przeanalizować bardziej bezpieczne i wygodniejsze rozwiązanie, którym jest biuro rachunkowe a tym samym spojrzeć na współpracę lub obsługę z jego strony jak na coś nader atrakcyjnego oraz korzystnego w pełnym tego słowa znaczeniu.

Biuro rachunkowe to doświadczenie oraz wiedza, pomoc specjalistów i fachowców, oszczędność naszego czasu jaki możemy spożytkować w bardziej adekwatny dla właściciela firmy sposób. Księgowość, kadry, rachunkowość oraz doradztwo tym wszystkim zajmuje się profesjonalne biuro rachunkowe, jakie de facto niejednokrotnie pomoże nam w optymalizacji pewnych działań czy kreowaniu ich w adekwatny do tego sposób.

Biuro rachunkowe zawsze zagwarantuje nam kompleksowe wsparcie

Biuro rachunkowe zawsze pomoże nam w takich sytuacjach jak :

Czuwania nad ewidencją środków trwałych oraz wyposażenia naszej firmy, wszystkich przychodów w aspekcie zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych, zadbanie o rejestr rozliczeń w kontekście podatku od usług VAT i innych towarów
Prowadzenie ksiąg przychodów, rozchodów oraz handlowych
Sporządzanie kartotek dotyczących wynagrodzeń czy listy płac
Rozliczanie pracowników w zakresie podatku dochodowego
Wsparcie przy optymalizacjach podatkowych i ZUS-owskich
Konsultacja w aspekcie prowadzenia naszej firmy, lub tej którą zamierzamy dopiero otworzyć
Doradztwo podatkowe
Prowadzenie wszelkiej maści dokumentacji niezbędnej do założenia czy rejestracji nowej firmy

Na współpracy z biurem rachunkowym możemy jedynie zyskać

Dobre biuro rachunkowe posiada odpowiednią licencję oraz niezbędne do prowadzenia takiej działalności ubezpieczenie OC

Na współpracy z biurem rachunkowym, możemy jedynie zyskać często nie zdajemy sobie sprawy jak wiele, w końcu bądź co bądź doświadczenie i wiedza osób które w nim spotkamy nijako zawsze przemawiają na naszą korzyść. Przede wszystkim mówimy tutaj o osobach jakie śledzą wszystkie zmiany gdy chodzi o prawo podatkowe czy też skarbowe tym samym rozwijają się w tym kierunku poprzez pozyskiwanie najbardziej nowych informacji. Warto więc przeanalizować wszystkie argumenty oraz powody, dla których współpraca z biurem rachunkowym to nie tylko jedna z wielu alternatyw ale opcja na którą warto stawiać.

Pamiętajmy, iż to biuro rachunkowe w przypadku posiadania ubezpieczenia OC bierze pełną odpowiedzialność za popełnione błędy, zatem nie musimy się już martwić o konsekwencję nieprawidłowości przy prowadzeniu spraw związanych z księgowością. Niech więc nawiązanie relacji i współpracy z biurem rachunkowym, umożliwi nam pozyskanie rzetelnej obsługi w tym zakresie, a tym samym coś na czym skorzystać może nie tylko nasza osoba ale zwłaszcza działalność którą prowadzimy. Biuro rachunkowe to miejsce jakie warto odwiedzić gdy zajdzie taka potrzeba, znacznie korzystniejsze rozwiązanie niż samodzielne prowadzenie księgowości.

Dobra Księgowa dla Sp z o.o. w Szczecinie

Oferujemy usługi biura księgowego dla najróżniejszych podmiotów:

– warsztaty samochodowe
– firmy transportowe
– jednoosobowa działalność gospodarcza
– sp jawna , sp z o.o., fundacje, stowarzyszenia
– sklepy internetowe
– firmy sprzątające, remontowe, budowlane
– wiele wiele innych